Fotím knihy

2. června 2018 v 22:56 | jahlina |  Fotím knihy
Založila jsem tuhle novou rubriku pod názvem Fotím knihy. A hned Vám vysvětlím, o čem tahle rubrika bude. Už dříve jsem sem tam nějakou knihu vyfotila, abych ji dala na Facebook buď v rámci nějaké soutěže nebo do mojí oblíbené skupinky Čteme to, co nás baví!, kde se členové skupiny dělí o potěšení z knih. Jakmile jsem si ale založila tento blog, pocítila jsem nutkavější potřebu pořizovat fotografie knih. Zvláště těch, o kterých chci psát. A tak jsem se do toho celkem bezhlavě pustila. Ne, že bych najednou nasekala stovky fotek, to ne. Ale mám novou úchylku, že si sebou na výlet beru vždycky alespoň jednu knížku a když narazím na zajímavé zátiší, tak si jí vyfotím. Členové mojí rodiny trochu kroutí hlavami, ale mně je to jedno.
Jsem fotograf amatér, k focení používám pouze svůj mobilní telefon. Učím se metodou pokus omyl. Ráda bych se ale o své výtvory podělila. A to s Vámi.
Jako další impuls, který mě momentálně inspiruje je hra pod názvem Knižní abeceda na Medvědí oáze, která je právě o focení knih: https://www.facebook.com/zdenkazmedvedioazy/

A tady je zadání:


Moje dva první příspěvky:

1 - Čtení na červen

2 - písmeno A

A co vy? Nechcete se také zapojit?

Příště už také něco z výletu :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama