V květnu vychází

9. května 2018 v 18:00 | jahlina |  Novinky

Ahoj všem,

květen je v plném proudu. Za námi jsou už i oba květnové svátky a já jsem tu s přehledem, co jsem si vyhlédla mezi novinkami, které vycházejí v tomto měsíci:

Jasnozřivost
Irena Obermannová - Motto


Anotace: zde
Proč mě zaujala: Na tuhle detektivku se těším moc. Jedná se o pokračování loňského románu Dobré duše, kde jsem se seznámila s postavou známé šachistky Alice Šíma, která se nachomýtla k vraždě starostky v městečku, kam přijela hrát simultánní partii šachu. Alice je divný pavouk, ale postupně mi byla čím dál víc sympatická. Takže tuhle knížku už jsem si rovnou předobjednala.

Nepouštěj se mé ruky
Michel Bussi - Motto
Anotace: zde
Proč mě zaujala: Jedná se o thriller od autora, od kterého jsem četla Vážku. A ta byla hodně dobrá. Podle anotace vypadá i tahle knížka zajímavě. Věřím, že napětí a zajímavé zvraty nebudou chybět.

Komu straší ve věži
Marie Rejfová - Mystery Press
Anotace: zde
Proč mě zaujala: Další česká detektivka, která je druhá v pořadí po Kdo jinému jámu kopá, která se mi hodně líbila. Hlavní hrdinka Josefína Divíšková je učitelkou, ale tak trochu praštěnou a plete se do vyšetřování komisaři Tvrdíkovi. Mezi oběma hrdiny to správně jiskří, knížka nepostrádá humor a nadsázku. Určitě si ji ujít nenechám.

Manželka mezi námi
Greer Hendricks, Sarah Pekkanen - Motto
Anotace: zde
Proč mě zaujala: Tohle bude určitě napínavý thriller od dvojice amerických autorů, soudím tak čistě podle anotace, která mě zaujala. A jako bonus by se mi knížka hodila do výzvy - kniha od více autorů.

Ostny a oprátky
Jiří Padevět - Host
Anotace: zde
Proč mě zaujala: Další knížka od českého autora, která je trochu z jiného soudku. Dle anotace mě zaujala, nechám se překvapit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama